Pali Ondráš

Nadhľad a kreativita.

Často veľmi ťažko zlúčiteľné pojmy, lebo nadhľad vyžaduje kritické myslenie a kreativita dokorán otvorenú myseľ pre úplne nové cesty a pohľady. Presne to však dávam do projektov. Vnášam tvorivosť ako esenciu ku kritickému mysleniu.

Strategické myslenie sa mi vyvinulo vďaka dlhoročnému programovaniu, ktoré obnáša prácu na základe predom zadefinovaných postupov (napr. programovací jazyk a jeho možnosti) a tvorivosť pri riešení problémov, ktoré ešte nemajú riešenie (nová funkcionalita).

Dlhoročná rola konateľa firmy pôsobiacej v digitálnom svete ma naučila tento pohľad aplikovať aj na činnosti mimo programátorskej práce. Podstatnú časť mojej práce začal tvoriť marketing a marketingová stratégia.

Poznám overené trasy, ale rád sa vydám aj do neprebádaného terénu. Vďaka skúsenostiam dokážem odhaliť nefunkčné skratky aj zbytočne vysiľujúce cesty. Cieľom je zmena, vďaka ktorej si zákazník povie: „Ten marketing mi konečne dáva zmysel.“

Pre IDENTIQ pracujem viac ako 10 rokov. Spolupodieľal som sa tvorbe webových riešení a riadení marketingových kampaní pre viac ako 60 zákazníkov.

Pali 1

Páči sa ti to?
Zdieľaj:

Naši profesionáli k vašim službám.
Neváhajte a kontaktujte nás.

Kontaktný formulár

Ak máte otázky, neváhajte nás kontaktovať na 0948 941 942, info@identiq.sk alebo vyplňte kontaktný formulár:

Moment, prosím, formulár sa nahráva...