7 krokov

Komunikačná stratégia

Dôkladný a hodnotný plán je kvalitným základom, na ktorom sa dá stavať čokoľvek. Či už ste veľkou nadnárodnou spoločnosťou, menšou firmou alebo živnostníkom, musíte vedieť, ako sa pri náročnej konkurencii obracať. Preto nastavíme vášmu podnikaniu zrkadlo a nájdeme tú správnu stratégiu, ako sa ukázať svetu.

Segmentácia, komunikačné ciele, komunikačný plán, kampane
Identiq komunikacna strategia v2

Logo a značka

Viete, čo musí mať dobrá značka? Nie? My áno, tak to nechajte na nás. Chytľavý názov i premyslený príbeh. Použijeme tie správne kúsky a vytvoríme vám značkový odev, v ktorom sa zaručene budete cítiť dobre a zvládnete s ním každú náročnú požiadavku. Budeme pri vás stáť od zrodu myšlienky až po jej konečnú realizáciu.

Dizajn manuál, logo, príbeh, názov
Identiq logo a znacka

Tvorba textov

Chcete pôsobiť vtipne, seriózne alebo osloviť netradičnú klientelu? S tými správnymi slovami je možné všetko. Nenecháme vašich zákazníkov zamotať sa v nitkách odborných slov. Spájame vety tak, aby boli lákavé a zároveň zreteľné pre všetkých.

Textový manuál, webcopywriting, copywriting, blogové články, PR články
Identiq tvorba obsahu v2

Propagačná grafika

Čo nie je vidieť, to akoby ani neexistovalo. Dajte vedieť o sebe prostredníctvom všetkých možných spôsobov. Vytvoríme pre vás pútavú grafiku bez chybičiek krásy, ktorá zaujme oko a nasmeruj kroky potenciálnych zákazníkov práve k vám. Využite schopnosti našich talentovaných grafikov a získate dokonalé podklady.

Bilbordy, vizitky, katalógy, letáky, nálepky, plagáty, inzercia, polepy na autá, hlavičkový papier, roll-up, bannery, reklamné materiály
Identiq propagacna grafika

Multimediálny obsah

Len obsah, ktorý má šmrnc, dokáže vyzdvihnúť kvality firmy, jej výrobkov a služieb. Jedinečné zábery od nášho dvorného fotografa, pestré ilustrácie či 3D vizuály podporia žiadané emócie, vytvoria tú správnu atmosféru a naladia klienta na vašu vlnu.

Fotografia, video, ilustrácie, animácie, 3D vizuály
Identiq multimedialny obsah

Webové riešenia

Jednoduchý web i zložité webové aplikácie. Pre niekoho španielska dedina, pre nás hračka a pre vás a vaše podnikanie pomocník a obchodník na nezaplatenie. Zverte svoj web do rúk našich profesionálov. Z výsledku budete určite nadšení.

Firemné weby, webové aplikácie, intranetové riešenia
Identiq webove riesenia

Online marketing

Aj z nenápadného škaredého káčatka spravíme pomocou online marketingu krásnu labuť, ktorú vďaka správnemu zacieleniu budú všetci poznať. Netrápte sa s neustále meniacimi pravidlami online reklamy, ale nechajte svoj imidž na profesionálov.

Google Ads, Facebook, SEO optimalizácia, online bannery
Identiq online marketing

Naši profesionáli k vašim službám.
Tak neváhajte a kontaktujte nás!

Kontaktný formulár

Moment, prosím, formulár sa nahráva...