Firemné weby

Vytvoríme vám web, ktorý bude skvele vyzerať a správne fungovať. Dôraz kladieme na štruktúru a obsah. Nemenej dôležitá je atraktívna grafika. Pod našou taktovkou prebieha aj programovanie a administrácia

Na mieru

Weby tvoríme viac ako 15 rokov a vieme, že zákazník získa najlepšie riešenie, ak je web vytvorený na mieru. WordPress aj šablóny sú síce skratkou, ale len dovtedy, kým ich netreba prispôsobiť alebo optimalizovať. Preto sa spoliehame na systém SilveStripe. Technické zákulisie webu vytvoríme tak, aby stránka bola bezpečná, funkčná, rýchla a aby ju prehliadače milovali. Samozrejmosťou je responzivita, teda prispôsobenie zobrazenia pre mobily a tablety. Po odovzdaní dokážete web hravo sami administrovať.

Postup realizácie

  1. Úvodné stretnutie a poradenstvo
  2. Marketingová stratégia*
  3. Zadefinovanie štruktúry webu, SEO štruktúra*, kľúčové slová*
  4. Zhromaždenie a pretriedenie obsahu*, príprava finálneho textového obsahu, copywriting/copyediting*, fotky a videá*
  5. Tvorba wireframu
  6. Tvorba grafiky webu
  7. Programovanie a sprevádzkovanie testovacej verzie
  8. Zaškolenie do administrácie
  9. Odovzdanie a sprevádzkovanie
  10. Podporné služby - správa webu, aktualizácie, pomoc pri administrácii, online marketing

* voliteľné služby, realizujú sa pri väčších projektoch alebo ak nemáte k dispozícii podklady.
Zdá sa vám to komplikované? Nemajte obavy, väčšinu činností spravíme za vás.

Povedali o nás

Hyundai Steel Slovakia

Michal Belúch

Play Electronics

Michal Cíba

iRobot

Ivan Mucha

Keďže naša spoločnosť nemala žiadny web, prvý krok bolo nájsť vhodného partnera pre túto úlohu. Sme veľmi radi, že sme sa rozhodli pre spoločnosť IDENTIQ. Ich grafické spracovanie je jemné, moderné a určite upúta každého návštevníka webu. Prístup všetkých zamestnancov je viac než výborný, ich nápady sú veľmi kreatívne a dokážu vytvoriť veľmi peknú a funkčnú web-stránku za veľmi rýchly čas. Komunikácia a prípadné zmeny prebiehali bez akýchkoľvek problémov, a tak môžem spoločnosť IDENTIQ len odporučiť.

Práca spoločnosti IDENTIQ nás oslovila zaujímavým grafickým stvárnením a pokrokovými technológiami použitými pri tvorbe webu. Grafika je jemná, nevtieravá, no zároveň dokáže osloviť a zaujať návštevníkov. Prístup pracovníkov je vysoko profesionálny, sú kreatívni v ponúkaných riešeniach a tiež veľmi promptní a ochotní pri odstraňovaní prípadných nedostatkov. Veľmi pozitívne hodnotíme aj ľudský prístup.

S IDENTIQom spolupracujeme najmä kvôli ich sviežim nápadom, flexibilnosti a spoľahlivosti. Charakterizovať ich môže kreativita, znalosť aktuálnych trendov a technológií, rýchle reakcie a support, ktorý nám poskytujú.

Cenník

Cena vždy závisí na rozsahu prác, väčšinou sa pohybujeme v rozmedzí od 1800 do 5000 €. Našou snahou je nájsť vhodné riešenie pre každý rozpočet. Napíšte nám a dohodneme sa.

Ozvite sa nám

Potrebujete viac informácií? Neváhajte nás kontaktovať na 0948 941 942, info@identiq.sk alebo vyplňte kontaktný formulár:

Kontaktný formulár

Ak máte otázky, neváhajte nás kontaktovať na 0948 941 942, info@identiq.sk alebo vyplňte kontaktný formulár:

Moment, prosím, formulár sa nahráva...