Mery Brišová

Keď sa ma niekto spýta, čo robím, tak odpoveď je jasná: Píšem. Odjakživa. Veľa. Stále. Preto pri rozhodovaní o vysokej škole bola žurnalistika jasnou voľbou. A tak píšem ďalej. Recenzie, rozhovory, články, blogy, texty na web, slogany, príspevky na sociálne siete i rozprávky. Klávesnici i ceruzkám dávam dennodenne zabrať. Čo však nerada píšem, to sú texty o sebe :)

Hlavu mám plnú príbehov a údajne píšem prudko čitateľné texty, z čoho viním neustále čítanie kníh, pozeranie filmov a seriálov a občas zabetónované novinárske črevo. Do reality ma však z príbehov veľmi rýchlo dostane blížiaci sa deadline. Keďže viem vytvoriť dostatočne motivačnú paniku, nehrozí problém s dodržiavaním termínov.

Autori si vraj ulietavajú na rôznych bláznovstvách a ja nie som výnimka. Preto vstávam na nočné sledovanie udeľovania Oscarov, hlcem politické diskusie a chovám dážďovky. A viete čo? Práve vďaka takýmto podivnostiam a všeobecnému prehľadu viem písať takmer o čomkoľvek.

Pre IDENTIQ (a Webmax) tvorím texty pre weby, reklamu a blogy už viac ako 5 rokov. Okrem toho mám za sebou stovky článkov vytvorených v rámci iných spoluprác.

identiq fi majka sq

Naši profesionáli k vašim službám.
Tak neváhajte a kontaktujte nás!

Kontaktný formulár

Moment, prosím, formulár sa nahráva...