Monika Okenková

Mojím svetom je prelínanie čísel a snahy vcítiť sa do čo najväčšieho počtu návštevníkov stránok našich klientom. Mojím svetom je svet PPC reklamy, ktorú sa snažím robiť pre našich klientov tak, aby ich vyjadrením bolo: „Toto je PPČ!“ 

...a aby sme sa dostali k tomuto úprimnému vyjadreniu našej práce, je dôležité spraviť veľmi veľa krokov, ktoré na prvý pohľad vyzerajú úplne samozrejmé. Dlhoročná prax vo svete slovenskej PPC reklamy ma však naučila, že to, čo je pre nás samozrejmé, niekto iný nepovažuje za dôležité.

Pre mňa je cenná každá informácia od klienta, každé vyjadrenie o tom, aký typ návštevníkov ho hľadá, aké služby a produkty uvažuje pridať a vytvoriť, aby sme vedeli nájsť to “unique” - unikátne, čo ho odlíši a pomôže dodať pocit jedinečnosti aj klientovým zákazníkom. 

Rozdielnosť vnímania PPC reklamy na Google a na Facebooku využívame pre vytvorenie takého marketingového šalátu, ktorý nepotrebujete neustále niečím ochucovať, ale dokáže byť chutným a zdravým obedom pre každého.

Som hrdá, že sme spolu s klientmi, našou mravenčou prácou a osobným prístupom od srdca, rozvinuli ich podnikanie natoľko, že si vybudovali vlastné marketingové oddelenia. Moja práca pomohla odhaliť všetok nevyužitý potenciál PPC reklamy a online predaj produktov a služieb sa stal nosnou časťou podnikania. 

Už 10 rokov riadim firmu špecializujúcu sa na PPC reklamu - PPC Centrum s.r.o. Stovky klientov a nespočetné množstvo kampaní mi (a môjmu tímu) dali možnosť spolupracovať s IDENTIQom a poskytovať nadštandardné služby pre projekty, ktoré majú hlavu aj pätu. 

identiq fi monika sq

Naši profesionáli k vašim službám.
Tak neváhajte a kontaktujte nás!

Kontaktný formulár

Moment, prosím, formulár sa nahráva...