Tomáš Kyška

Účel svätí prostriedky.

Aj takto by sa dala občas charakterizovať moja práca a pohľad na veci. Nie, nejde o nejaký machiavelizmus, ktorému nie je cudzie dosahovať tzv. vyššie ciele bez ohľadu na akékoľvek morálne či iné princípy.

Môj pohľad sa podobá skôr veľkému diagramu, v ktorom by sme našli dve množiny. Množina A je v skratke totálna sloboda. Vyzerá to síce divne - veď ako môže byť sloboda ohraničená? Nie, ohraničená nie je. Je to len vizuálny súhrn vecí, ktoré mám rád, ktoré ma tešia, ktorým sa venujem a ktoré ma robia šťastným. Množina B sú najmä moje vlastné skúsenosti zo života: vzťahy, situácie, vzdelávanie sa, prax, ale aj šťastie, neúspech, vzostupy i pády... Prienik týchto množín formuje moje konanie. Totálna sloboda je skrotená skúsenosťami. Vzdušné zámky spľasli, zľava i sprava sú pomyselné mantinely. Nie sú to mantinely neslobody, ale mantinely, ktoré formujú môj pohľad, upierajúci sa k čo najlepšiemu výsledku.

Nie som len grafik s marketingovým a užívateľským pohľadom, ale aj polygraf a technológ tlače. A práve tieto profesie ma naučili, že všetko okrem vesmíru má svoje pravidlá a hranice. Dôraz kladiem na výsledok, jedine fantázii nekladiem medze ;-)

Pre IDENTIQ pracujem viac ako 10 rokov. Vytvoril som webovú i propagačnú grafiku pre viac ako 60 zákazníkov.

Tomas 1

Naši profesionáli k vašim službám.
Neváhajte a kontaktujte nás.

Kontaktný formulár

Ak máte otázky, neváhajte nás kontaktovať na 0948 941 942, info@identiq.sk alebo vyplňte kontaktný formulár:

Moment, prosím, formulár sa nahráva...