Roderik Kučavík

Mám exo/ero -tický pohľad na veci. Abstraktný a dvojzmyselný. Napriek tomu sa rád pozerám na svet, veci, osoby cez objektív svojho fotoaparátu. Najradšej stláčam spúšť zrkadlovky vtedy, keď vidím v kompozícii dušu

Na svoje výtvory sa pozerám kritickým pohľadom s cieľom posunúť kvalitu vyššie. Keď vidím, že moje fotky sa objavujú ako súčasť profilov na sociálnych sieťach, je to ocenenie, že fotka má spomínanú dušu.

Niekedy samotná fotka sa na prvý pohľad nezdá zaujímavou, no keď sa stane súčasťou dizajnového katalógu alebo vyplní obsah zaujímavého článku, vtedy cítim synergiu, energiu celku a vtedy je tam tiež tá duša prítomná.

S videom som sa začal hrať asi pred 15 rokmi na jednoduchom telefóne. Vyskúšal som tri editačné softvéry a až doteraz som ostal pri jablkovom Final Cut. Natočil a zostrihal som viac ako 100 svojich domácich videí. Pamätám si, že môj prvý multikamerový záznam a strih som si vyskúšal na videu z vianočného unboxingu. :) Najväčším strihovým orieškom bolo 45-minútové video, ktoré som sám režíroval, zložil a zostrihal z približne 150 videosekvencií. 

Dnes spolu s fotením vo foto štúdiu, exteriéroch spracúvam aj video záznamy, strihám krátke videá, pridávam logá a titulky do videa, publikujem na youtube kanáloch.

Pre IDENTIQ (a Webmax) fotím už viac ako 5 rokov. Začal som so známou pekárňou Ďuroška a pokračoval na viacerých pekných projektoch. Viac o mne a mojich ďalších profesijných i hobby činnostiach nájdete na mojom webe roderik.sk.

Roderik 1

Naši profesionáli k vašim službám.
Neváhajte a kontaktujte nás.

Kontaktný formulár

Ak máte otázky, neváhajte nás kontaktovať na 0948 941 942, info@identiq.sk alebo vyplňte kontaktný formulár:

Moment, prosím, formulár sa nahráva...