Lenka Ondrášová

Charakter ľudí je pre firmu najdôležitejší

Už na VŠE v Prahe ma oslovil marketing vedenie ľudí. Celý svoj profesijný život sa týmto oblastiam venujem a vnímam, ako sa obe menia a vyvíjajú.

Kým pred desiatimi rokmi mohol celý marketing obslúžiť jeden človek, v súčasnosti ide o odbor, ktorý si vyžaduje špecializovaných profesionálov. Marketing je v dnešnej dobe nevyhnutný pre úspech akejkoľvek firmy. Má veľa podôb – niekomu postačuje jednoduchší, iný potrebuje mať prepracovaný marketingový a komunikačný plán. Dôležité je, aby bol funkčný. Rada zabezpečujem, aby taký bol a všetko bolo dotiahnuté, aby všetky časti do seba zapadali a bol dosiahnutý výsledok.

V oblasti vedenia ľudí existuje obrovské množstvo prístupov, ja som zástankyňou toho, že kľúčové je používať srdce intuíciu. Samozrejme, že na rozum tiež netreba zabudnúť. Stále platí, že v ľuďoch spočíva ten najväčší dar. Tak ich treba vnímať a pristupovať k nim – empaticky, pevne a s láskou. Najdôležitejší je pre mňa charakter a chuť pracovať na sebe, všetko ostatné sa dá naučiť. Za roky skúseností som sa stretla s rôznymi situáciami a niektoré bolo treba riešiť aj striktne. Vtedy treba brať do úvahy vplyv na ostatných a rozhodnúť sa pre dobro tímu. No nikdy ma neprestalo baviť objavovať v ľuďoch potenciál a potom sa prizerať, ako mi rastú pred očami. Odborne aj osobnostne. Práve to ma napĺňa a prináša mi najväčšiu radosť.

Pracovala som pre veľké spoločnosti, no malá firma mi dáva slobodu objavovať iné, v mnohom náročnejšie, výzvy – či už vo vedení ľudí alebo širším záberom činností.

Lenka 1

Naši profesionáli k vašim službám.
Neváhajte a kontaktujte nás.

Kontaktný formulár

Ak máte otázky, neváhajte nás kontaktovať na 0948 941 942, info@identiq.sk alebo vyplňte kontaktný formulár:

Moment, prosím, formulár sa nahráva...